Volná místa

Aktuálně nabízíme tyto níže uvedené pozice.
V případě, že si myslíte, že byste byl(-a) přínosem pro naší společnost i v jiné oblasti, zašlete nám prosím Váš životopis.

Správa eshopu, oddělení IT
  • Úvazek: 8 hodin / den
  • Místo výkonu práce: Dašická 1797, Pardubice, sídlo společnosti JP-KONTAKT
Požadujeme:
  • praxe v obchodní činnosti výhodou
  • kreativitu
  • samostatnost, spolehlivost
  • řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
  • zajímavou pracovní náplň
  • zázemí stabilní a dlouhodobě se rozvíjející společnosti
  • práce v příjemném prostředí a podporu zkušeného a vstřícného kolektivu
  • dobré platové ohodnocení s motivační složkou
  • zaměstnanecké slevy
  • stravenky a další firemní benefity
Pracovní náplň:
  • administrace zboží v eshopu
  • zpracování podnětů k úpravě eshopu
  • spolupráce s externími dodavateli
  • servis HW
  • podpora uživatelů informačního systému a firemního sw
  • práce s vnitropodnikovým informačním systémem
Váš profesní životopis zasílejte na adresu:personalistika@jp-kontakt.cz