O nás

Vážení zákazníci,
 
minulý rok byl plný změn a všichni jsme se museli naučit žít s vyšší mírou nejistoty. A tak neustále reagujeme na změny, abyste Vy, naši zákazníci, byli stále spokojenější. Proto:
 
Jsme připraveni. Nafukujeme sklady a zásoby. Chceme mít pro Vás dostatek modelů židlí, šatních skříněk, laviček, stolů, prostě od každého všechno.
 
Posilujeme vlastní dopravu. Jednu židli nebo malou skříňku Vám klidně pošleme PPLkou nebo Geisem. Veškerý montovaný nábytek nebo větší množství raději přivezeme vlastními silami. Domluvíme si spolu doručení na přesný čas, vyneseme, smontujeme, ustavíme a odvezeme obalový materiál.
 
Rozšiřujeme barevné řady. V pěkném a harmonicky vyladěném prostředí se každý cítí mnohem lépe, a tak přidáváme další modely a nová barevná provedení nábytkových sestav. Pro Vaši inspiraci jsme vytvořili spousty nových vizualizací, které naleznete jak v našich katalozích, tak zde, na našem e-shopu.
 
A pokud budete chtít vidět nábytek a dezény na vlastní oči nebo si „osedět“ židle, udělejte si výlet za námi na nový showroom. :-)
 
S úctou
Ing. Jana Hrubá,
ředitelka společnosti
 
PS: A co rozhodně měnit nebudeme?
 
I v dalších letech Vám budeme garantovat příznivé ceny, kvalitu, spolehlivost, ojedinělý sortiment a hlavně osobní přístup a ochotu.
 
 
   
 
 
 
 
Aktualizace: 09. května 2022