Volná místa


Aktuálně nabízíme tyto níže uvedené pozice.

V případě, že si myslíte, že byste byl(-a) přínosem pro naší společnost i v jiné oblasti, zašlete nám prosím Váš životopis.


Interiérový specialista – zástupce vedoucího oddělení

Náplň práce: péče o stávající klienty a získávání nových zákazníků , tvorba cenových nabídek, příprava katalogů, práce s vnitropodnikovým systémem, aktivní spolupráce s ostatními středisky, příprava a vedení projektů, spolupráce na zavádění nových procesů, vyhledávání nových obchodních příležitostí, zastupování ved. od. v době jeho nepřítomnosti, vedení týmu.

Požadujeme: prokazatelné obchodní zkušenosti, praxe ve vedení lidí a řízení projektu min. 1 rok, komunikační, organizační a dovednosti, schopnost navrhovat řešení, praxe v obchodní nebo nábytkářské společnosti výhodou, kreativita, samostatnost, řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme: zajímavou pracovní náplň, zázemí stabilní a dlouhodobě se rozvíjející společnosti, velmi dobré platové ohodnocení s motivační složkou, týmovou spolupráci, firemní benefity, možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání.


Interiérový specialista

Náplň práce: péče o stávající klienty a získávání nových zákazníků, tvorba cenových nabídek, zaměřování interiérů, řešení reklamací, příprava katalogů, administrace boží v e-shopu, práce s vnitropodnikovým systémem, spolupráce na realizaci projektů firmy, příprava a účast na výstavách.

Požadujeme: prokazatelné obchodní zkušenosti, komunikační dovednosti na vysoké úrovni, technické dovednosti, praxe s navrhováním interiérů výhodou, proaktivní myšlení, samostatnost, spolehlivost, řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme: zajímavou pracovní náplň, zázemí stabilní a dlouhodobě se rozvíjející společnosti, velmi dobré platové ohodnocení s motivační složkou, firemní benefity, možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání.


Pracovník oddělení péče o zákazníky

Náplň práce: komunikace a práce se zákazníkem, komunikace s dodavateli, tvorba cenových nabídek, zpracování objednávek, dotazů, příjem a řešení reklamací, objednávání zboží na sklad, zpracování tenderů, administrace zboží na e-shopu, práce s vnitropodnikovým systémem.

Požadujeme: obchodní a komunikační dovednosti na vysoké úrovni, praxe v obchodní činnosti výhodou, kreativitu, samostatnost, spolehlivost, řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme: zajímavou pracovní náplň, zázemí stabilní a dlouhodobě se rozvíjející společnosti, velmi dobré platové ohodnocení s motivační složkou, firemní benefity, možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání.


3D vizualizátor, grafik

Náplň práce: tvorba vizualizací interiérů a výrobků do tištěného katalogu (Blender výhodou, 3DS max, není ale podmínkou), grafická příprava katalogů (indesign, photoshop), znalost SEO optimalizace a údržba PPC kampaní výhodou, helpdesk SW a HW, uživatelská podpora a servis PC.

Požadujeme: komunikační a obchodní dovednosti na vysoké úrovni, znalost vizualizačních a konstrukčních programů, znalost nábytkářského trhu a vizualizačního programu Blender a 3DS výhodou, řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme: zajímavou pracovní náplň, zázemí stabilní a dlouhodobě se rozvíjející společnosti, velmi dobré platové ohodnocení s motivační složkou.


Čalouník (vhodné i pro OZP)

Požadujeme:
 • vyučení v oboru popř. praxi v oboru.
Nabízíme:
 • zajímavou pracovní náplň,
 • možnost dlouhodobého pracovního uplatnění ve stabilním a dobrém kolektivu.
Místo pracoviště: 
 • Moravany ul. 9. května, sklad společnosti JP-KONTAKT (bývalý areál ČSAO Moravany).
Váš profesní životopis zasílejte na adresu: personalistika@jp-kontakt.cz

Dále nabízíme volné pracovní pozice vhodné pro OZP:

 • administrativní pracovnice do ekonomického oddělení,
 • administrativní pracovník/ce,
 • strážný,
 • uklízeč/uklízečka,
 • dělník ve výrobě,
 • pomocný skladový dělník/dělnice,
 • skladník a montážní pracovník
 • údržbář/ka.
Pracovní doba:
 • 4 – 5 h dle dohody od pondělí do pátku.
Místo pracoviště: 
 • Pardubice – sídlo JP-KONTAKT, s.r.o, Dašická 1797,
 • Moravany ul. 9. května, sklad společnosti JP-KONTAKT (bývalý areál ČSAO Moravany).
V případě Vašeho zájmu zašlete Váš profesní životopis na e-mail: personalistika@jp-kontakt.cz či na adresu JP-KONTAKT, s.r.o., Dašická 1797, 530 03 Pardubice nebo volejte 737 689 322.