Volná místa

Aktuálně nabízíme tyto níže uvedené pozice.

V případě, že si myslíte, že byste byl(-a) přínosem pro naší společnost i v jiné oblasti, zašlete nám prosím Váš životopis.

Čalouník (vhodné i pro OZP)

Požadujeme:
  • vyučení v oboru popř. praxi v oboru.
Nabízíme:
  • zajímavou pracovní náplň,
  • možnost dlouhodobého pracovního uplatnění ve stabilním a dobrém kolektivu.
Místo pracoviště:
  • Moravany ul. 9. května, sklad společnosti JP-KONTAKT (bývalý areál ČSAO Moravany).
Váš profesní životopis zasílejte na adresu: personalistika@jp-kontakt.cz

Dále nabízíme volné pracovní pozice vhodné pro OZP:

  • dělník ve výrobě,
  • pomocný skladový dělník/dělnice,
  • skladník a montážní pracovník
  • údržbář/ka,
  • uklízeč/uklízečka,
  • administrativní pracovník/ce.
Pracovní doba:
  • 4 – 5 h dle dohody od pondělí do pátku.
  • Pardubice – sídlo JP-KONTAKT, s.r.o, Dašická 1797,
V případě Vašeho zájmu zašlete Váš profesní životopis na e-mail: personalistika@jp-kontakt.cz či na adresu JP-KONTAKT, s.r.o., Dašická 1797, 530 03 Pardubice nebo volejte 737 689 322.